avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 209 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... formare profesionala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

formare profesionala

cum pot intra in posesia Anexei nr. 1 la ord. 51 MMSSF / 17 ianuarie 2007 - Procedura de atestare a calificarii - pregatire si experienta profesionala / dobandite ]n Romania, in afara sistemului national de invatamant, de catre cetatenii romani care doresc sa desfasoare activitati, in mod independent sau ca salariati, pe teritoriul unui stat membru al uniunii Europene
Cel mai recent răspuns: moise paula , utilizator 20:59, 25 Februarie 2007
~ Conținut șters la cerere ~
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Deschidere firma pf iul76ian iul76ian cat ma costa sa-mi fac o firma PF si ce acte imi trebuiesc (vezi toată discuția)
Cum se infiinteaza un pfa - comercializare produse hand made proprii ada_fane ada_fane Am citit pe unele site-uri cum ca nu poti infiinta un PFA daca nu ai o diploma de absolvire al unui curs de specialitate sau carte de munca care sa ateste ca ... (vezi toată discuția)
Autorizatie pf anita22 anita22 vreau sa imi deschid un magazin cu autorizatie persoana fizica.Imi puteti spune cum se procedeaza dupa obtinerea autorizatiei?Ce obligatii am fata de stat?:-/ (vezi toată discuția)