Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... formare profesionala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

formare profesionala

cum pot intra in posesia Anexei nr. 1 la ord. 51 MMSSF / 17 ianuarie 2007 - Procedura de atestare a calificarii - pregatire si experienta profesionala / dobandite ]n Romania, in afara sistemului national de invatamant, de catre cetatenii romani care doresc sa desfasoare activitati, in mod independent sau ca salariati, pe teritoriul unui stat membru al uniunii Europene
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc