Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Hartuire psihologica societate recuperari creante
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Hartuire psihologica societate recuperari creante

Sunt deranjat de EOS KSI pt o factura fantoma de la fostul Dialog, actula Orange, emisa in urma cu 10 ani si amenintat cu executor si procese, desigur, intr o maniera puerila. Cum pot scapa de telefoanele lor. Cristi
Greu...probabil. Incercati cu o scrisoare prin care sa le aratati realitatea (factura nereala, datorie prescrisa) si sa le solicitati sa nu va mai hartuiasca.
ciortan a scris:

Sunt deranjat de .... pt o factura fantoma de la fostul ...., actula......., emisa in urma cu 10 ani si amenintat cu executor si procese, desigur, intr o maniera puerila. Cum pot scapa de telefoanele lor. Cristi

Interventie moderator

Buna dimineata user ciortan,
Va rog sa stergeti denumirile societatilor implicate in discutie.Ati incalcat Regulamentul de postare si riscati sa va fie sters mesajul.
O zi buna.