avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1067 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Licenta
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Licenta

Cat costa o licenta de Windows?
Cel mai recent răspuns: ContSters41046 , utilizator 02:08, 13 Mai 2007
Oricum sunt magazine care vand licenta pentru windows Xp, iar costul ei difera.
Acum depinde de cati bani vrei sa investesti intr-o asemenea licenta.
dar de ce sa dai bani ? :)

inceaca un Linux Ubuntu 7.04 ;) ... si daca il instalezi nai treaba cu nush ce ram in plus (pt a rula N aplicatii ca pe Windows) si nici de licenta pentru celelalte aplicatii .. sau un numar de vreo 10-15 Gb pentru sist de operare ocupati pe hdd

[ link extern ] /

ti se trimite cd original acasa in cateva saptamani (timp in care poti folosi o copie downloadata chiar de la ei)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Teste revisal 5 leuca_luminita leuca_luminita Buna ziua tuturor! eu nu mai am o zi buna deoarece incerc sa instalez noua versiune de Revisal pusa la dispozitie pentru testare si nu reusesc! Desi am ... (vezi toată discuția)
Licente software michelangelo michelangelo compania in care lucrez este o mica companie care apartine unei companii bulgaresti iar azi au venit cei de la politia economica sa verifice niste acte printre ... (vezi toată discuția)
Recuperare bani pe licenta software nedorita cipyk cipyk Am citit o stire in care un domn din Franta, care a achizitionat un laptop Asus cu sistem de operare Windows XP preinstalat, a solicitat returnarea banilor pe ... (vezi toată discuția)