Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Licenta
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Licenta

Cat costa o licenta de Windows?
Oricum sunt magazine care vand licenta pentru windows Xp, iar costul ei difera.
Acum depinde de cati bani vrei sa investesti intr-o asemenea licenta.
dar de ce sa dai bani ? :)

inceaca un Linux Ubuntu 7.04 ;) ... si daca il instalezi nai treaba cu nush ce ram in plus (pt a rula N aplicatii ca pe Windows) si nici de licenta pentru celelalte aplicatii .. sau un numar de vreo 10-15 Gb pentru sist de operare ocupati pe hdd

[ link extern ] /

ti se trimite cd original acasa in cateva saptamani (timp in care poti folosi o copie downloadata chiar de la ei)