avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Teste Revisal 5
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Teste Revisal 5

Buna ziua tuturor!
eu nu mai am o zi buna deoarece incerc sa instalez noua versiune de Revisal pusa la dispozitie pentru testare si nu reusesc! Desi am instalat NET framework 3.5 nu pot face instalarea Revisal-ului. L-a testat cineva? Astept sfaturi de la oameni mai capabili decat mine!!!#-o:((
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:04, 4 August 2011
m-a plimbat prin tot microsoft/windows:
a vrut
-dotframe works
-wic
-directshow
am instalat, am reparat, am mutat.
nu se poate deschide.
xp sp2 si xp sp3 acelasi lucru, mai ramane sa pun win98se, poate cu asta merge.
se pare ca l-au facut pentru vista, cea mai proasta versiune win de la winME.
concluzie, cum e OS-ul e si aplicatia.
hasta la vista, boc!
sau POC!
La mine merge fara nicio plimbare pe site-ul microsoft , functioneaza mai greu , dar functioneaza ... :)
Revin ! Dapa lupte "seculare" am reusit sa instalez Revisal 5.... dau sa-l accesez.... si m-i se intuneca monitorul... duapa un timp apare in partea de sus o banda albastra cu revisal 5 ( varianta testare)... si asteapta, asteapta... nici eu nu stiam ce astept... vroiam sa apara un "buton" ceva..... o chestie cat de mica pe care sa dau click... dar NIMIC... l-am lasat in pace, poate e nou si nu stie ce trebuie sa faca..... credeti ca s-a schimbat ceva?... numic... l-am inchis.... mai incerc maine....
REVISAL 5.0 functioneaza bine pe Windows Vista si Windows 7 ... ce sistem de operare aveti?
Ultima modificare: Marți, 2 August 2011
Cornel Vasile, Consilier juridic
freeelis a scris:

REVISAL 5.0 functioneaza bine pe Windows Vista si Windows 7 ... ce sistem de operare aveti?


Windows XP Profesional SP 3... pai in aceasta situatie trebuie sa.. ce....? astept sfaturi

Alte discuții în legătură

Eroare instalare revisal hg nr. 500/2011 utc utc Buna ziua, In documente am atasat eroarea de la instalare a aplicatiei revisal HG 500/2011. Va rog, Cum remediez aceasta problema? Multumesc anticipat! (vezi toată discuția)
Licenta durusoctavia durusoctavia Cat costa o licenta de Windows? (vezi toată discuția)
Licenta la windows w0lfshad3 w0lfshad3 E pe user, pe calculator, pe firma, pe ce? (vezi toată discuția)