Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Eroare instalare REVISAL HG nr. 500/2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Eroare instalare REVISAL HG nr. 500/2011

Buna ziua,
In documente am atasat eroarea de la instalare a aplicatiei revisal HG 500/2011.
Va rog,
Cum remediez aceasta problema?
Multumesc anticipat!
Vreti sa fiti mai explicit?
Este o eroare de la sistemul dvs de operare , ceea ce face ca programul REVISAL sa nu functioneze ...
e de la calculator...incercati reinstalarea.
Ce sistem de operare aveti?
Daca aveti windows 7, poate acest program nu este compatibil cu sistemul de operare.
daniel_toma a scris:

Ce sistem de operare aveti?
Daca aveti windows 7, poate acest program nu este compatibil cu sistemul de operare.

Sistemele de operare suportate de noul program REVISAL sunt:
Windows XP SP2, SP3
Windows Server 2003 SP1
Windows Vista
Windows 7
Windows Server2008