avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 737 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Eroare instalare REVISAL HG nr. 500/2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Eroare instalare REVISAL HG nr. 500/2011

Buna ziua,
In documente am atasat eroarea de la instalare a aplicatiei revisal HG 500/2011.
Va rog,
Cum remediez aceasta problema?
Multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: birdici , utilizator 13:50, 4 Martie 2013
Vreti sa fiti mai explicit?
Este o eroare de la sistemul dvs de operare , ceea ce face ca programul REVISAL sa nu functioneze ...
e de la calculator...incercati reinstalarea.
Ce sistem de operare aveti?
Daca aveti windows 7, poate acest program nu este compatibil cu sistemul de operare.
daniel_toma a scris:

Ce sistem de operare aveti?
Daca aveti windows 7, poate acest program nu este compatibil cu sistemul de operare.


Sistemele de operare suportate de noul program REVISAL sunt:
Windows XP SP2, SP3
Windows Server 2003 SP1
Windows Vista
Windows 7
Windows Server2008

Alte discuții în legătură

Teste revisal 5 leuca_luminita leuca_luminita Buna ziua tuturor! eu nu mai am o zi buna deoarece incerc sa instalez noua versiune de Revisal pusa la dispozitie pentru testare si nu reusesc! Desi am ... (vezi toată discuția)
Licenta la windows w0lfshad3 w0lfshad3 E pe user, pe calculator, pe firma, pe ce? (vezi toată discuția)
Probleme revisal Munteanu Carmen Emilia Munteanu Carmen Emilia Nu mai pot face transmiterea on-line in Revisal si nu stiu ce se intampla? Am incercat sa sun la cei de la ITM Bacau dar mi-au spus ca serverul se afla la ... (vezi toată discuția)