Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Infiintare agentie de modeling
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Infiintare agentie de modeling

Buna ziua.
Pentru a infiinta o agentie de modeling ce coduri CAEN trebuie activate si care sunt conditiile care trebuiesc indeplinite?
Cred ca iti trebuie Codul 8552-Invatamant in domeniul cultural(limbi straine, muzica, teatru, dans, arte plastice si alte arte) sau poate Cod 8559-Alte forme de invatamant n.c.a. sau chiar amandoua la care n-ar fi rau sa adaugi si Cod 7810-Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca.
Nu cred ca este ceva special pentru modeling.
Bafta!