Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Restituirea taxei auto
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Restituirea taxei auto

As vrea sa stiu daca acum, in 2010 mai pot cere restituirea totala a taxei auto(de prima inmatriculare) platita in 2007(septembrie)- o parte am recuperat-o si daca am sanse sa obtin aceasta taxa.
NU CERETI RESTITUIREA TOTALA A TAXEI DE TIMBRU CI DOAR DIFERENTA NERECUPERATA