Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... datorii
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

datorii

eu impreuna cu fratele meu detinem un apartament.eu am o rata la un card de credit pe care nu l-am mai platit de 6 luni.intrebare;se poate ajunge la o executare silita pe partea mea de apartament?datoria la card e de aproximativ 4000roni
Banca poate solicita iesirea din indiviziune si executarea dvs. Este putin mai complex, insa cred ca bancile sunt antrenate si in acest sens.