avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 910 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Heeeeelpppp !!!!!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Heeeeelpppp !!!!!

Are cineva vreun model de cotract de leasing de personal sau de punere la dispozitie ????? Va rog mult sa ma ajutati. Sunt noua in meserie si seful meu vrea sa le stiu pe toate.
Va multumesc mult.
Cel mai recent răspuns: onyx_io , utilizator 10:44, 16 Martie 2007
intra pe www.dsclex.ro.
Acolo gasesti modele de contracte.
Tocmai asta e problema ca nu gasesc pe nicaieri un model de contract de acest gen.
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Forta de munca utillllizator01 utillllizator01 Buna ziua! Am si eu urmatoarea problema: o cunostinta are un SRL care se ocupa cu o gelaterie. Forta de munca o procura printr-o firma cu care incheie ... (vezi toată discuția)
Contract de testare AndreeaCap AndreeaCap buna ziua, ma puteti ajuta va rog cu un model de contract de testare a unor servicii catre un client. se va testa un tip special de vopsea pe un esantion ales ... (vezi toată discuția)
Contract inchiriere forta de munca animis animis Buna ziua, Trebuie sa intocmesc un contract de \\"inchiriere\\" forta de munca si nu stiu cum sa il fac. Angajatii vor lucra in aceeasi localitate si doar ... (vezi toată discuția)