Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Heeeeelpppp !!!!!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Heeeeelpppp !!!!!

Are cineva vreun model de cotract de leasing de personal sau de punere la dispozitie ????? Va rog mult sa ma ajutati. Sunt noua in meserie si seful meu vrea sa le stiu pe toate.
Va multumesc mult.
intra pe www.dsclex.ro.
Acolo gasesti modele de contracte.
Tocmai asta e problema ca nu gasesc pe nicaieri un model de contract de acest gen.
~ Conținut șters la cerere ~