Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... despre intreprinderea familiala
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

despre intreprinderea familiala

Va rog sa-mi spuneti daca o intreprindere familiala poate avea mai multe puncte de lucru.Daca da,trebuie ca acestea sa fie declarate la infiintare sau este suficienta declararea unui singur punct de lucru?Multumesc.
O intreprindere familiala poate avea mai multe puncte de lucru pe care trebuie sa le mentionati in cererea de inregistrare in registrul comertului.
Darie Tudor, utilizator
:offtopic: Interventie moderator

@alinutza9,
v-am rugat sa nu mai deschideti subiecte noi cu aceeasi tema - ati deschis... continuati discutia acolo, va rog! Dv nu cititi interventiile la subiectele deschise de dv?!
Un nou subiect cu tema "veche" voi sterge. Si acesta va fi inchis!
Continuati discutia la celelalte, ramase deschise:

www.avocatnet.ro/content/for...

Multumesc pentru intelegere.