avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 438 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... despre intreprinderea familiala
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

despre intreprinderea familiala

Va rog sa-mi spuneti daca o intreprindere familiala poate avea mai multe puncte de lucru.Daca da,trebuie ca acestea sa fie declarate la infiintare sau este suficienta declararea unui singur punct de lucru?Multumesc.
Cel mai recent răspuns: trope_doi , utilizator 20:40, 6 Mai 2010
O intreprindere familiala poate avea mai multe puncte de lucru pe care trebuie sa le mentionati in cererea de inregistrare in registrul comertului.
Ultima modificare: Joi, 6 Mai 2010
Darie Tudor, utilizator
:offtopic: Interventie moderator

@alinutza9,
v-am rugat sa nu mai deschideti subiecte noi cu aceeasi tema - ati deschis... continuati discutia acolo, va rog! Dv nu cititi interventiile la subiectele deschise de dv?!
Un nou subiect cu tema "veche" voi sterge. Si acesta va fi inchis!
Continuati discutia la celelalte, ramase deschise:

www.avocatnet.ro/content/for...
www.avocatnet.ro/content/for...

Multumesc pentru intelegere.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acordul vecinilor cicea cicea am un pfa desfasor activitatea fara acordul vecinilor enevoie de el sa-u nu mentionez fac zgomot vulcanizare.moara (vezi toată discuția)
Legalitate barou constitutional Luminita D Luminita D Buna ziua, Datorita parerilor pro si contra referitoare la Baroul Constitutional-Ilfov, hotararilor solutionate favorabil de catre unele instante ... (vezi toată discuția)
24 ianuarie - zi libera? terecote terecote Buna dimineata ! In privinta zilei de 24 ianuarie , ca si zi libera , stiti decizia definitiva ? (vezi toată discuția)