Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Examen UNPIR 2010
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Examen UNPIR 2010

Daca aveti grila cu raspunsuri la contabilitate-fiscalitate si evaluare pentru examenul din anul 2009, va rog sa o transmiteti si pe adresa corneliaibucur@yahoo.com.
Va multumesc anticipat si sa aveti un W-E placut.
Buna,
Grilele de anul trecut sunt diferite de cele de anul asta. Eu caut raspunsurile la grilele de anul asta.
Pentru cei interesati de examenul de practician in insolventa aveti o aplicatie cu subiectele din 2009, rezolvate, la adresa [ link extern ]
Pentru detalii mail la lauralexa2002@yahoo.com
Succes !
PROGRAMUL SE INSTALEAZA IN C:PROGRAM FILESMYBLACKBOARD
LANSATI MYBLACKBOARD.EXE
SUBIECTELE PE 2010 SUNT ASEMANATOARE
CEL PUTIN LA DREPT
CONTEAZA CA EXERSATIO MODELUL DE EXAMEN TIP GRILA