Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Unde pot sa aflu daca am drept de semnatura?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Unde pot sa aflu daca am drept de semnatura?

Buna ziua.
Am terminat Facultatea de Inginerie Economica in Domeniul Mecanic. Master:Ingineria si Managementul Afacerii;Master:Contabilitate Expertiza si Audit.
Cursuri de Manager proiect si Evaluator Imobiliar.
Doresc sa-mi infiintez,o Intreprindere Individuala,cu obiect de activitate principal:consultanta in management si afaceri.Unde pot afla daca o sa am drept de semnatura,pentru:studii de fezabilitate,studii de oportunitate,management calitate mediu.............
Sau mai exact cine imi va spune ce lucrari voi avea dreptul sa le semnez .
Va multumesc ca existati,imi sunte-ti de mare ajutor.
O zi buna,va doresc!
din momentul in care ati infiintat aceea intreprindere individuala e logic ca aveti dreptul la semnatura pe lucrarile ce le aveti..stiu ca trebuie sa va inscrieti inasociatiile profesionale de specialitate.. vedetic are sunt alea si mai vechii dvs colegi va vor indruma mai bine .. bafta