avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 847 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... numar privat
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

numar privat

de ceva timp ma tot suna un numar privat in fiecare zi dar nu spune nimic.pot afla de la firma de telefonie mobila cine a sunat?sau unde ma pot interesa?va multumesc
Cel mai recent răspuns: gnr , utilizator 13:00, 17 Mai 2010
Politia nu poate face nimic, CONFORM LEGII. Cel ai bine schimbati numarul de telefon daca este pe cartela.
Succes!
Schimbati numarul de telefon!
Solutia cea mai buna este schimbarea numarului de telefon...cu atat mai mult cu cat este pe cartela; nu se poate discuta in atare situatie despre vreo fapta penala!

avocat Radu Stan
si daca ma simt stresat nu pot afla macar cine este?sa incerc la politie sau la telefonia mobila?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Apel cu numar ascuns ramada ramada De vreo 5 luni de zile primesc apeluri cu numar ascuns pe telefonul meu. Nu am reusit sa-l prind niciodata pentru ca nu suna mult. Nu m-a injurat niciodata, nu ... (vezi toată discuția)
Agresiune verbala prin sms telefon Pandora60 Pandora60 aproximativ de o luna primesc pe telefonul mobil, mesaje de la o persoana, presupun de sex masculin, care pretinde ca ar fi avut relatii intime cu mine. nu ... (vezi toată discuția)
Santaj lidia31 lidia31 am si eu o problema.. de 2 ani primesc mesaje pe tel .mobil de la o persoana pe care nu o cunosc... si ma ameninta ca trimite sotului meu diverse probe si ... (vezi toată discuția)