Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... numar privat
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

numar privat

de ceva timp ma tot suna un numar privat in fiecare zi dar nu spune nimic.pot afla de la firma de telefonie mobila cine a sunat?sau unde ma pot interesa?va multumesc
Politia nu poate face nimic, CONFORM LEGII. Cel ai bine schimbati numarul de telefon daca este pe cartela.
Succes!
Schimbati numarul de telefon!
Solutia cea mai buna este schimbarea numarului de telefon...cu atat mai mult cu cat este pe cartela; nu se poate discuta in atare situatie despre vreo fapta penala!

avocat Radu Stan
si daca ma simt stresat nu pot afla macar cine este?sa incerc la politie sau la telefonia mobila?