avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 541 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariul cf noi legi a salarizarii unitare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariul cf noi legi a salarizarii unitare

as dori, daca poate cineva, sa ma lamureasca asupra unei probleme: cat as castiga eu dupa noua lege a salarizarii unitare, sunt asistent social cu studii superioare de lunga durata intr-o unitate de asistenta sociala? multumesc anticipat pentru raspuns
Cel mai recent răspuns: GUVERNATOR MG , Consilier juridic 06:54, 13 Mai 2010
aplicati la venitul brut o reducere de 25% alturi de celelalte retineri iar in final va ramane slariul net cuvenit.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Studii superioare la asistenti medicali ella11 ella11 :training:Sunt asistent medical cu studii posliceale si lucrez in blocul operator compartiment anestezie.Totodata sunt si in anul 4 la Medicina Sectia ... (vezi toată discuția)
Legea salarizarii unitare ordo ordo Buna Ziua Stiu ca s-a mai dicutat aceasta chestiune dar.....ajutati-ma.In anul 2003 am absolvit un colegiu,fiind incadrat in prezent in administratia publica ... (vezi toată discuția)
Grila de salarizare in invatamant conf legii 221/2008 steluta bz steluta bz Am doua nelamuriri: 1) Incepand cu noiembrie 2009 (de cand am inceput aplicarea L221/2008), se mai acorda marirea de 1/25 fata de transa anterioara de ... (vezi toată discuția)