Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariul cf noi legi a salarizarii unitare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariul cf noi legi a salarizarii unitare

as dori, daca poate cineva, sa ma lamureasca asupra unei probleme: cat as castiga eu dupa noua lege a salarizarii unitare, sunt asistent social cu studii superioare de lunga durata intr-o unitate de asistenta sociala? multumesc anticipat pentru raspuns
aplicati la venitul brut o reducere de 25% alturi de celelalte retineri iar in final va ramane slariul net cuvenit.