Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Salon masaj erotic
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Salon masaj erotic

Buna ziua.
Intrebarea mea este daca saloanele astea de masaj erotic sunt autorizate in romania, si sunt legale?
Va multumesc pentru un eventual raspuns
Activitatile comerciale prevazute de CAEN sunt legale. Saloanele de masaj sunt legale. Ca dvs doriti sa le numiti erotice, este doar un tip de masaj. Daca nu se dovedeste de cei interesati ca in acel salon se practica prostitutia(care este ilegala) atunci salonul poate functiona.