Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Suntem urmariti penal...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Suntem urmariti penal...

Nu noi, avocatii sau juristii, ci parte din organele noastre de conducere!!!

Am gasit azi o stire pe juridice.ro care spune ca DNA a inceput urmarirea penala in dosarul BIR impotriva : avocati, judecatori, lichidatori... Toate bune si frumoase, da' vad printre urmariti: Andrei Calin Zamfirescu, avocat, lichidator judiciar si presedintele Uniunii Avocatilor din Romania. :))

Bine, al UNBR, da' ma rog, nu asta-mi pare important...
Asa am ajuns... #-o

stai sa vezi cand om noi fi urmariti penal pt modul in care ne onoram obligatiile de rezultat - satisfactia obligatorie a clientului:))
O sa luam numai procese in care suntem siguri ca o sa castigam 100% B-).
Va dati seama ca din 2 procese procese pierdute putem sa fim recidivisti? :))
sfinte sisoe, una din parti pierde in cadrul unui proces, acum am realizat asta:))
Ntz, ntz, ntz... adica faci avocatura dupa ureche? :))
....dupa deal, in fundul curtii, pe stanga. intrebati de argiropol.