avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 508 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... indemnizatie crestere copil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

indemnizatie crestere copil

Daca am indemnizatie de crestere a copilului mai pot declara la finante venituri realizate din inchirierea unui apartament?

Alte discuții în legătură

Inchiriere apartament pe perioada concediului de crestere copil Letutza Letutza Buna ziua, As dori sa stiu, daca sunt in concediu de crestere copil si doresc sa inchiriez un apartament pentru care o sa iau o anumita suma. Este posibil sa ... (vezi toată discuția)
Declarare venituri chirii florina07 florina07 Buna ziua, daca intentionam sa dam spre inchiriere un apartament pe care il detin impreuna cu sotul este posibil sa declare doar el toate veniturile incasate ... (vezi toată discuția)
Lndemnizatie de crestere copil si veniturile din chirii anymaryh anymaryh Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti pentru urmatoarea situatie: o viitoare mamica care este salariata si detine un apartament dat spre inchiriere: 1. la ... (vezi toată discuția)