avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 916 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general calcul concediu medical dupa crestere si ingrijire ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

calcul concediu medical dupa crestere si ingrijire copil a doua functie

buna ziua, am si eu o angajata care este la al doilea loc de munca, functia de baza este in alta parte, si a intrat in concediu medical. inainte a fost in crestere si ingrijire copil .nu stiu ce baza de calcul sa consider si cum calculez urmatorul concediu medical pentru luna mai 2010.

Alte discuții în legătură

Concediu 85%, sarcina camelia77 camelia77 Buna ziua, Am nascut in decembrie 2007 si din februarie 2009 am intrat in cocnediu cu 85% din salariu, pana in februarie nu am intrat in concediu de crestere ... (vezi toată discuția)
Calcul concediu medical MireC MireC Buna ziua, Am o salariata care a revenit in luna iunie din concediu crestere copil. Dupa nici 2 saptamani de munca a intrat in concediu medical de ingrijire ... (vezi toată discuția)
Concediu crestere copil 2 ani pfa adina_beb adina_beb Buna ziua Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema: Sunt angajata la o companie cu ctr PFA din luna iulie 2009. Pana in iulie am fost angajata cu ctr ... (vezi toată discuția)