Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Stampila pierduta
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Stampila pierduta

Buna ziua tuturor!
Stiti care este procedura in cazul in care s-a pierdut stampila unei asociatii? Trebuie pus un anunt in MO. sau intr-un ziar? Vad ca a mai fost pus aceasta intrebare pe forum dar in anul 2005, poate ca s-a schimbat de atunci regula.

Va multumesc.
Anunt la ziar ca s-a perdut si se declara nula si va refaceti amprenta stampilei care sa aiba aceleasi date dar cu un alt model imprimat diferit de prima
In completare va mai pot spune ca pentru a obtine o alta stampila va trebuie certificatul CIF al asociatiei de proprietari.