Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... solutionare caz
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

solutionare caz

puteti sa mi spuneti si mie daca aceasta solutionare a acestui caz este corecta????

ce mai pot face eu ca si inculpat???
file:///C:/Docufile:///C:/Documents%20and%20Settings/Renato/Desktop/Dosare%20%20%20.htmments%20and%20Settings/Renato/Desktop/Dosare%20%20%20.htm

copiat linkul din browserul de internet, nu din fisierul salvat pe desktop
e greu ce sa-i faci
uitati un pic de ajutor ! ca sa puteti pune un link operational dati click aici [ link extern ] !
Amaru01, utilizator
nu reusesc sa copii din portalul instantelor.

dar va spun ca ptr. fapta loviri si alte violente inculpatul a fost pedepsit cu 3 luni inchisoare cu suspendare si 2 ani si 3 luni cu incercare

cml la partea vatamata a fost de 13 14 zile si cerea despagubiri de 50 000 ron.

instanta a decis sa i dau 300 ron daune materiale si 3000 ron daune morale.

400 lei cheltuieli judiciare si 350 lei spital

la aceasta bataie a intervenit cumnatul meu care ne a despartit.

a fost si el pedepsit la fel ca mine cu 3 luni cu suspendare , daunele materiale si morale fiind in SOLIDAR .

desi martorii au demonstrat ca ,cumnatul meu ne a despartit

ce mai pot face ???????

recurs tb sa fac si eu sau face numai partea vatamata
angajeaza-ti un avocat si stie el ce sa faca...;)