Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... asigurari medicale
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

asigurari medicale

am osul de la degetul inelar rupt,mi s-a spus ca trebuie operat,eu nu am servici si nu am asigurare medicala .Imi puteti spune ce sa fac pt ca nu mai rezist,in al doilea rind la o clinica particulara daca aveti idee cam cit costa o operatie de genul acesta.Va multumesc anticipat. Urgent.
vezi si u poate ai pe cineva la spital aranjezi si te duci pe asigurarea unui prieten...