Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... certificat energetic
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

certificat energetic

Buna ziua,
As dori sa aflu daca certificatul energetic este obligatoriu si de cand in situatia in care noi ( eu si sotul) locuim in acelasi apartament cu socrii ( ap. cu 3 camere in Dr. Taberei Bucuresti, iar acestia doresc sa ne faca act de vanzare -cumparare pe acest apartament.
MULTUMESC!!
momentan pentru perfectarea unei tranzactii nu este necesar acest certificat.