avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 729 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... PROCES VERBAL CONCILIERE DIRECTA
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

PROCES VERBAL CONCILIERE DIRECTA

AM NEVOIE URGENTA DE UN MODEL DE PROCES VERBAL CONCILIERE DIRECTA IN CARE PARTEA INVITATA NU S-A PREZENTAT.
SUNT IN PANA DE IDEI.
VA MULTUMESC!!!:sorry:
Cel mai recent răspuns: Lavinia Marian , Consilier juridic 14:57, 28 Mai 2010
p-vb incheiat azi intre ..... la biroul....... cu ocazia concilierii directe intre :

......... si.............. pt solutionarea litigiului constand in achitarea sumei de .......
se consemneaza faptul ca ..... a fost convocata conform dispozitiilor art.720.1 c.pr.civ, convocarea fiind primita la data de ...... .
.......... nu s-a prezentat la data si ora mentionata in convocare , drept pentru care a fost incheiat prezentul p-vb in doua exemplare originale.
multumesc mult!
cu placere. ti-a fost de folos?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Proces verbal conciliere directa Nadina1976 Nadina1976 Buna ziua, am si eu o intrebare.Stiti cumva daca dupa intalnirea de conciliere directa intre doua firme , procesul verbal trebuia semnat de ambele parti in ... (vezi toată discuția)
Proces verbal de reconciliere manuelle manuelle Ma puteti ajuta cu un model de proces verbal ce trebuie incheiat in urma reconcilierii directe? Va multumesc. (vezi toată discuția)
Proces verbal conciliere stanceni stanceni Buna ziua! Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un model de proces verbal conciliere?! Va multumesc anticipat! (vezi toată discuția)