Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... PROCES VERBAL CONCILIERE DIRECTA
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

PROCES VERBAL CONCILIERE DIRECTA

AM NEVOIE URGENTA DE UN MODEL DE PROCES VERBAL CONCILIERE DIRECTA IN CARE PARTEA INVITATA NU S-A PREZENTAT.
SUNT IN PANA DE IDEI.
VA MULTUMESC!!!:sorry:
p-vb incheiat azi intre ..... la biroul....... cu ocazia concilierii directe intre :

......... si.............. pt solutionarea litigiului constand in achitarea sumei de .......
se consemneaza faptul ca ..... a fost convocata conform dispozitiilor art.720.1 c.pr.civ, convocarea fiind primita la data de ...... .
.......... nu s-a prezentat la data si ora mentionata in convocare , drept pentru care a fost incheiat prezentul p-vb in doua exemplare originale.
multumesc mult!
cu placere. ti-a fost de folos?