Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... contract cu utilizatorul
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

contract cu utilizatorul

buna ziua,
as dorii sa stiu daca se poate realiza un contract de colaborare intre un site si un utilizator al acestuia.
in cazul in care clientul devine un user inregistrat al situ-ului, acceptand termenii si conditiile.
acesti termeni si conditii pot fii acceptati ca si un contract si pot avea valoare juridica?
~ Conținut șters la cerere ~