Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro forum politic
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

forum politic

cred ca ar fi interesant sa discutam pe chestiuni de politica, cel putin in acest context:))
subscriu.
chiar ar fi f. interesant...mai ales in acest context!;)
~ Conținut șters la cerere ~
traim vremuri tulburi, amenintate de oligarhie.
traim vremuri pe care, inconstient si subconstient, romanii le vor socialiste....fara promontorii capitalismului, oamenii de afaceri, care sunt, fara exceptie, hoti nenorociti, vremuri cu partid unic si cu mult iubitul nostru conducator unic.....suna cuiva vreun clopotel??
pai in final tot timpul se aplica principiul......fiecare popor are conducatorii pe care ii merita......asa ca.....alesii nostri sunt.....ne plac sau nu.... noi am decis.:D
si vom decide in continuare!