Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... cod pensie N10?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

cod pensie N10?

Buna ziua
Va rog sa-mi spuneti ce inseamna cod pensie N10?

Multumesc!
Cod pensie N10 inseamna ca persoana care are o astfel de decizie beneficiaza de pensie pentru limita de varsta iar drepturile de pensie i s-au deschis conform Legii nr. 19/2000.