Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de munca in strainatate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de munca in strainatate

Buna seara!Logodnicul meu a lucrat 3 luni de zile cu contract de munca in germania in 2005 si 3 luni in 2006!aceste 6 luni de zile se adauga la vechimea de aici?daca de exemplu isi inceteaza activitatea in tara si se intoarce in germania are vreun beneficiu datorita contractului?va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~