Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale am nevoie de un contract urgent
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

am nevoie de un contract urgent

Buna seara!
Am o mare rugaminte daca m-ar putea ajuta cineva cu un model de contract,nici macar nu stiu cum sa-l denumesc dar am sa incerc sa va explic de ce am nevoie:Un contract pe care il incheie un hotel cu agentiile de turism, prin care agentia de turism va gasi clienti hotelului contra unui comision,evident.Ceea ce vreau eu este un model de astfel de contract, cat mai bine pus la punct, dar care avantajeaza si protejeaza sa spun asa hotelul.

Va multumesc mult si vi-as fi recunoscatoare pentru ajutor!!!!
www.google.com
este vorba despre un contract de prestari servicii....