avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 809 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Intrebare pentru juristi
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Intrebare pentru juristi

Buna seara ! Pe site-ul Tribunalului Buc. la solutie scrie - amanat. Apoi, la rubrica
detalii scrie - PR.07.06.2010 CCM DS. S-ar parea ca e vorba de amanarea pronuntarii pentru data de 07.06.2010, dar nu stiu ce inseamana CCM DS.
Multumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: Zamfir Cristian , Avocat 20:33, 5 Iunie 2010
Da, s-a amanat pronuntarea pentru data de 07.06.2010.
Cred ca CCM - cauza complet minori si DS - initialele presedintelui completului. ;)
ccm -cauza complet minori

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amanare pronuntare crysstianno crysstianno ªedinţe 01.10.2013 Ora estimata: 08:30 Complet: C2 Civil Fond Funciar Minori-Familie am. pr. Tip solutie: Solutia pe scurt: Document: ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. doresc sa stiu daca pana la urmatorul termen este ... alinamandresi alinamandresi buna ziua. doresc sa stiu daca pana la urmatorul termen este posibil sa primesc acasa instiintare cu suma care trebuie sa o platesc pt taxa de timbru la ... (vezi toată discuția)
Ce inseamna urmatoarea decizie? mulțumesc ! pentru săvârşirea ... Alex Bucur Alex Bucur Ce inseamna urmatoarea decizie? Mulțumesc ! pentru săvârşirea infracţiunii de conducere a unui vehicul fără permis de conducere, prevăzută de art. ... (vezi toată discuția)