Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Intrebare pentru juristi
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Intrebare pentru juristi

Buna seara ! Pe site-ul Tribunalului Buc. la solutie scrie - amanat. Apoi, la rubrica
detalii scrie - PR.07.06.2010 CCM DS. S-ar parea ca e vorba de amanarea pronuntarii pentru data de 07.06.2010, dar nu stiu ce inseamana CCM DS.
Multumesc frumos!
Da, s-a amanat pronuntarea pentru data de 07.06.2010.
Cred ca CCM - cauza complet minori si DS - initialele presedintelui completului. ;)
ccm -cauza complet minori