Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii cat este salariul net ?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

cat este salariul net ?

as dorii si eu sa stiu ce salariu net ar trebui sa iau,daca am 2 copii in intretinere la un salariu de 1600 ron,momentan iau 1170 si vreau sa stiu daca este calculat bn
La un salariu brut de 1600 lei si 2 copii in intretinere, salariatul va primi un salariu net de 1173 lei.
Uitati calcul :
[ link extern ]