Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA intrastat depus la AFP?
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

intrastat depus la AFP?

Buna ziua,

am auzit ca Intrastatul trebuie depus la Administratia Finantelor Publice pana la data de 15.este adevarat?

Mutumesc,
Gyongyos
Da. Declaratia 390 privind operatiunile intrastat se depune pana in 15 ale lunii urmatoare celei in care a avut loc tranzactia .

[ link extern ]

[ link extern ] /
ContSters109653, utilizator