Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Plan de reorganizare
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Plan de reorganizare

Buna ziua,

va rog sa ma ajutati cu un model de program de plati in cadrul unui plan de reorganizare. Nu stiu in ce forma sa-l concep, restul planului e gata. Mai am doua zile pana trebuie sa-l inregistrez.

Va rog mult sa ma ajutati careva.
Multumesc.
In cazul de fata nu este teorie ci doar date concrete .....
Multumesc pt. raspuns. Asa cum am precizat in mare parte planul e gata, imi trebuie doar formatul pt. programul de plati, datele concrete le am dar nu stiu cum sa le "asez" in program, ma gandesc ca este un tabel, ce nu stiu este capul de tabel, cate coloane, ce contine fiecare coloana. Acum poate am fost mai explicita. Multumesc.