Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... impozita la vanzare apartament
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

impozita la vanzare apartament

buna seara!

am si eu o intrebare si anume: care este impoztul pe care il voi avea de platit la vanzarea unui apartament [peste 3 ani de cand l am cumparat] cu pretul de 80.000 euro? multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~