Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... HG 1146 / 2006
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

HG 1146 / 2006

va rog sa/mi spuneti ce contine aceasta hotarare.
Va multumesc!
cerinte minime de securitate si sanatate pt utilizarea in munca, de catre angajati a echipamentelor de munca (aparate, unelte, masinini etc. folosite in desfasurarea activitatii)
Multumesc! aveti un link cu aceasta hotarare?