Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare locuinte anl
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

locuinte anl

buna ziua! as dori sa stiu si eu cum decurg lucrurile daca stai cu chirie intr-o locuinta anl.dupa cat timp poti sa o cumperi , care sunt avantajele si dezavantajele acestor locuinte???:clapping:
conform noilor reglementari va puteti cumpara locuinta dupa un an de stat cu chirie, pretul este unic la nivel national adica 407 euro/mp cu tva inclus, din suma rezultata se va scadea de catre primarie amortizarea anuala.
[ link extern ]
Succes!
=D>