Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale CAMERE SUPRAVEGHERE VIDEO
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

CAMERE SUPRAVEGHERE VIDEO

AM UN MAGAZIN HAINE SECAND AM MONTAT CAMERE SUPRAVEGHERE PENTRU PERSONAL (CONFORM LEGII 333 NU AM OBLIGATIA SA FIE SUPRAVEGHIAT VIDEO ,AMSISTEM DE ALARMARE SEPARAT)AM OBLIGATIA CA SISTEMUL DE SUPRAVEGHERE SA FIE MONTAT DE FIRMA AUTORIZATA SI ANUNTAREA POLITIEI.NU AM PRETENTIA SA INTERVINA POLITIA IN CAZ DE FURT .NU VREAU SA FIE VALABILA FILMAREA IN INSTANTA.AM AFISAT LA INTRARE CIT SI IN MAGAZIN CA OBIECTIVUL ESTE SUPRAVEGHIAT VIDEO.POATE SA MAAMENDEZE CIEVA .MA INCADREZ LA LEGEA 333.
Daca ati obtinut toate avizele cerute de lege, DA.
Le comunicati ca sunt montate de dvs. si nu este nici o problema!