avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa de timbru de 6400 Ron
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa de timbru de 6400 Ron

Dle avocat va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi in legatura cu taxa de timbru in proces de iesire din indiviziune de 64 milioane pentru un teren de 3200 al mamei mele
Cel mai recent răspuns: Consilier juridic Irina , Consilier juridic 22:24, 22 Iunie 2010
ca sa va putem ajuta, fiti mai exact in ceea ce solicitati

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Iesire din indiviziune cmarian90 cmarian90 buna ziua, ma numesc Marian, as dori sa stiu si eu toate demesurile pentru a deschide un proces de ierire din indiviziune. fostul sot si mama mea au o casa + ... (vezi toată discuția)
Taxa de timbru iesire di indiviziune de 6400ron pt reclamant fara venit Iftime Iftime Data post: Marti, 22 Iunie 2010, 14:18 Revin cu mesajul referitor la iesirea din indiviziune. Mama mea, Ioana a deschis proces de iesire din indiviziune. ... (vezi toată discuția)
Iesire din indiviziune ovi961 ovi961 O zi buna va doresc! Am o serie de intrbari referitoare la iesirea din indiviziune. Dar mai intii povestea pe scurt. Mama mea impreuna cu fratele ei au ... (vezi toată discuția)