Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa de timbru de 6400 Ron
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa de timbru de 6400 Ron

Dle avocat va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi in legatura cu taxa de timbru in proces de iesire din indiviziune de 64 milioane pentru un teren de 3200 al mamei mele
ca sa va putem ajuta, fiti mai exact in ceea ce solicitati