Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... faliment
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

faliment

Buna ziua!
Va rog sa-mi spuneti cum pot declara o firma falimentara?
Mentionez ca nu am nici un bun pe numele meu.
Va multumesc!
Buna dimineata .
Daca vreti sa o radiati,si nu aveti nici o obligatie restanta catre creditori si nici un bun in patrimoniu,puteti cere dizolvarea voluntara cu radiere a firmei la ORC ,fara lichidator.
Marius Bote .