avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 912 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fiºã fiscalã
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fiºã fiscalã

Buna ziua ma numesc Marius şi am o problemă , de unde scot adeverinţa sau fişa fiscală pe anul 2009 ,menţionez că firma la care am lucrat în 2009 a dat faliment nu mai este .Fisa fiscală îmi trebuie la bancă ptr un împrumut
Cel mai recent răspuns: milixima , utilizator 12:24, 24 Iunie 2010
Incearca sa obtii o copie a fisei fiscale de la Administratia Financiara in care a avut sediul social societatea la care ai lucrat.
Fisa fiscala trebuie sa o gasiti la firma.Nu conteaza daca au dat faliment trebuie sa o aiba.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa fiscala 2009 ContSters114803 ContSters114803 vreau sa fac credit prin prima casa si il iau pe socru-meu codebitor.problema e ca lui nu i s-a dat fisa fiscala pe 2009 ,a plecat anul acesta in mai de la ... (vezi toată discuția)
Fisa fiscala gnosy gnosy Sunt in situatia in care mi se cere fisa fiscala pe anul trecut (2010). Eu pana la inceputul lui mai 2010 am lucrat la o firma, dupa care am cochetat cu ideea ... (vezi toată discuția)
Obtinere fisa fiscala tincaflaviusms tincaflaviusms Buna ziua! Am fost angajat din data de 05.05.2011 pana in data de 27.02.2012 la o firma de paza si protectie cu sediul in Bucuresti dar are punct de lucru in ... (vezi toată discuția)