Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fiºã fiscalã
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fiºã fiscalã

Buna ziua ma numesc Marius şi am o problemă , de unde scot adeverinţa sau fişa fiscală pe anul 2009 ,menţionez că firma la care am lucrat în 2009 a dat faliment nu mai este .Fisa fiscală îmi trebuie la bancă ptr un împrumut
Incearca sa obtii o copie a fisei fiscale de la Administratia Financiara in care a avut sediul social societatea la care ai lucrat.
Fisa fiscala trebuie sa o gasiti la firma.Nu conteaza daca au dat faliment trebuie sa o aiba.