avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 844 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general conditii si depunere de dosar
Discuție deschisă în Contabilitate în general

conditii si depunere de dosar

Am un SRL ,am angajat o persoana peste 58 ani si urmeaza sa angajez un somer de 9 luni(vechime somaj) ce trebuie sa fac ca sa beneficiez de reducerea sau neplata contributiilor?
Cel mai recent răspuns: Laura Ciobeica , moderator 14:12, 26 Iunie 2010
Aici gasiti raspunsul la intrebarea dvs.: www.avocatnet.ro/content/for...
Legi:
[ link extern ]
www.avocatnet.ro/content/art...
L.C.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contribuþii sociale ºi impozit în cazul traducãtorilor autorizaþi csllngy csllngy Buna ziua Am autorizatia de traducator. Am inteles ca trebuie inregistrata la finante. Impozitul se plateste in regim real. Ce se intampla cu contributiile ... (vezi toată discuția)
Contributii pfa cand sunt si angajat. declaratii pentru prestari servicii in state ue. florinat florinat Buna ziua, Pentru infiintarea unui PFA, daca sunt si angajat in acelasi timp cu CIM, ce contributii voi datora in calitate de PFA si ce declaratii am de ... (vezi toată discuția)
Pfa - cas si somaj nastase.cris nastase.cris In primul rand vreau sa-mi cer scuze pentru ca revin pe o tema ce a mai fost discutata pe forum si am sa prezint situatia mea poate ma poate lamuri cineva. ... (vezi toată discuția)