Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general conditii si depunere de dosar
Discuție deschisă în Contabilitate în general

conditii si depunere de dosar

Am un SRL ,am angajat o persoana peste 58 ani si urmeaza sa angajez un somer de 9 luni(vechime somaj) ce trebuie sa fac ca sa beneficiez de reducerea sau neplata contributiilor?
Aici gasiti raspunsul la intrebarea dvs.: www.avocatnet.ro/content/for...
Legi:
[ link extern ]
www.avocatnet.ro/content/art...
L.C.