Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... justitia romana
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

justitia romana

Multumesc pentru sfaturi. Am primit rezolutiile parchetului, judecatoriei si tribunalului toate cu aceeasi rezolutie definitiva si irevocabila si anume de neincepere a urmaririi penale. Tot nu am primit raspuns la intrebarile adresate instantelor de ceea va rog sa imi spuneti cui ar trebui sa ma adresez in continuare sau cum sa procedez pentru a atasa dosarul pe forum.
Daca doriti copii din acel dosar, faceti cerere la arhiva
parchetului si vi se vor elibera copii din acel dosar.
:offtopic:@Markgherca, va rog sa nu mai deschideti atatea topicuri ci sa scrieti in continuarea celui deschis initial. Va multumesc.
La ce intrebari v-ati referit ?
Toate aceste masuri au fost motivate, de parchet prin rezolutia procurorului si de instanta prin hotararea pronuntata.