Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... vacanta magistrati
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

vacanta magistrati

buna seara,in legatura cu vacanta magistratilor...in aceasta perioada se mai judeca vreun proces?deci daca deschid acum proces incredintare minor se va tine cont de vacanta lor si primul termen va fi sa zicem undeva prin septembrie?
la unele instante deja se dau termene in februarie , martie 2012