Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... si ce trebuie sa contina dosarul ca instanta sa decida ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

si ce trebuie sa contina dosarul ca instanta sa decida ca trebuie pus sechestru si pe bunurile administratorului

:">
solicitarea ANAF de chemare in judecata, dovada existentei prejudiciului..daca administratorul are un avocat bun, nu va mai fi pus in situatia de a fi puse sechetru pe bunurile sale