Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ajutor de inmormantare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

ajutor de inmormantare

buna ziua
asi dori sa stiu daca de la 1 iulie 2010 se mai acorda ajutor de inmormantare?
In legea 118/2010 nu se face referire la modificarea acestui tip de ajutor, asta inseamna ca se acorda in continuare in acelasi cuantum. (Vezi in susul paginii la "Recomandari articole").