Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Program de studiu autorizat sa functioneze provizoriu
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Program de studiu autorizat sa functioneze provizoriu

As dori sa stiu unde as putea sa citesc ceva despre programele de studiu sutorizate sa functioneze provizoriu. As dori sa ma inscriu la facultate si am gasit un domeniu de licenta care e doar autorizat si nu acredidat. Cum credeti ca ma poate afecta acest lucru? sunt recunoscute aceste specializari? Astept raspunsuri sa ma lamuresc :). Va multumesc!
Chiar nimeni nu ma poate lamuri.... :( , va rog! poate stiti ceva cat de putin sa am o mica idee! multumesc!