Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... O.U.G. nr. 77/2007
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

O.U.G. nr. 77/2007

daca are cineva posibilitatea sa imi trimita textul O.U.G. nr. 77/2007 in email : ciupureanu_alex@yahoo.com

multzumesc
~ Conținut șters la cerere ~
S refera la modificarea şi completarea Legii nr. 164/2001 privind pensiile militare de stat, precum şi pentru modificarea Legii nr. 80/1995 privind statutul cadrelor militare

Publicat in MOF nr. 444 - 29/06/2007

~ Conținut șters la cerere ~
Stiu despre legea 90/2007, doar ca textul OUG 77/2007(referitor tot la pensiile militare de stat), probabil momentan se gaseste doar in monitorul oficial , in rest nu l-am gasit nicaieri pe net.
da se afla in monitorul oficial din 29.06.2007