avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 940 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... O.U.G. nr. 77/2007
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

O.U.G. nr. 77/2007

daca are cineva posibilitatea sa imi trimita textul O.U.G. nr. 77/2007 in email : ciupureanu_alex@yahoo.com

multzumesc
Cel mai recent răspuns: ali1234 , utilizator 17:25, 3 Iulie 2007
~ Conținut șters la cerere ~
S refera la modificarea şi completarea Legii nr. 164/2001 privind pensiile militare de stat, precum şi pentru modificarea Legii nr. 80/1995 privind statutul cadrelor militare


Publicat in MOF nr. 444 - 29/06/2007


~ Conținut șters la cerere ~
Stiu despre legea 90/2007, doar ca textul OUG 77/2007(referitor tot la pensiile militare de stat), probabil momentan se gaseste doar in monitorul oficial , in rest nu l-am gasit nicaieri pe net.
da se afla in monitorul oficial din 29.06.2007

Alte discuții în legătură

Legea 14 din 14 feb./2008 MOLDOVEANU ION MOLDOVEANU ION CE ESTE ACESTA LEGE? DE CE A PARUT PINA ACUM PE CUPONUL DE PENSIE DUPA CARE AUM NU MAI ESTE?DE CE SA ANULAT? :(( VA ROG SA-MI SCRIETI CA AM INTRAT SA VAD SI ... (vezi toată discuția)
Lege abrogata corinuta corinuta Buna As avea nevoie de ajutorul d-voastra, cum as putea sa aflu daca una din legile urmatoare este abrogata...cineva mi-a spus sa fiu atenta la acest aspect ... (vezi toată discuția)
Pensia de urmas relyrely2010 relyrely2010 Buna ziua, Va rog sa ma lamuriti in urmatoarea problema: Sotul meu a fost pensionar MAPN si a decedat in aprilie 2013.Pana acum nu am facut succesiunea,si ... (vezi toată discuția)