avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1949 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concurs de grad principal as.med. dupa ce am promovat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concurs de grad principal as.med. dupa ce am promovat exam de grad?

Am promovat exam de grad principal asistent medical in octombrie 2009. Nu am primit nimik in plus la salariu. Am fost pusa sa dau examen acum in iunie 2010, ca sa ma poata promova pe grad principal. Am luat 6,4, deci l-am picat. Ce pot face acum. Am diploma de gread principal obtinuta, dar nu vrea sa imi recunoasca acest drept.

Alte discuții în legătură

Am si eu o intrebare legata de bacalaureat. am sustinut examenul ... Cornelno80 Cornelno80 Am si eu o intrebare legata de bacalaureat. Am sustinut examenul in 2009 a doua sesiune (din motive medicale nu am putut fi prezent la prima ). Am reusit sa ... (vezi toată discuția)
Salariu asistent medical princioal Tia Miruna Tia Miruna Buna ziua! Mă numesc Miruna Șerban,asistent medical. In octombrie 2019 am promovat examenul de grad principal,diplomă am orezentat-i spitalului in luna ... (vezi toată discuția)
Marirea drepturilor salariale clava clava as dori si eu un exemplu de cerere pentru o marire de salariu (vezi toată discuția)