Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Spalatorie auto - autorizatii + mediu
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Spalatorie auto - autorizatii + mediu

Buna ziua! Ma intereseaza si pe mine care sunt normele eurpene pentru a primi avizul de la mediu pentru deschiderea unei splatorii auto in mediu rural unde nu exista retea de canalizare. Va multumesc!
In principiu nu va trebuie mare lucru, in conditiile in care rezolvati problema apelor uzate. Eu zic ca se poate rezolva cu o fosa septica care are un filtru decantor.