Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general obligatiile financiare catre stat la incheierea unei ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

obligatiile financiare catre stat la incheierea unei conventii civile d eprestari servicii

Va rog sa-mi precizati ce obligatii finaciare legale sunt in acest moment la incheierea a 4 conventii civile de prestari servicii (impozit, CAS, somaj, altele asemenea ).
Ce inseamna procentual ? Si la ce se raporteaza fiecare ?
Cand se achita acestea ?
Cui se platesc ?
vica mircea, utilizator