Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare societate curierat
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare societate curierat

Buna ziua! Imi puteti spune, va rog, ce acte sunt necesare pentru desfasurarea activitatii de curierat. Doar adaugarea codului Caen specific sau si alte conditii?
Adaugarea si autorizarea respectivului cod!
Sa aveti in actul constitutiv codul CAEN corespunzator activitatii de curierat.